اعضای تیم شهرکاور

انتخاب كاور مناسب مبلمان شما

از آنجایی كه صنعت توليد مبلمان روز به روز متنوع تر مي‌شود،انتخاب كاور مبل مناسب نيازمند دريافت مشاوره و راهنمايي از كارشناس مجرب مي‌باشد.
براي اين امر قبل از خريد از طریق چت آنلاین و يا چت واتساپ عكس و تعداد دقيق مبلمان (تعداد تك نفره،دو نفره،سه نفره و…) را ارسال فرماييد تا كارشناسان ما با توجه به شكل و فرم مبلمان شما بهترين مدل كاورمبل را به شما معرفي كنند.

زمان تحویل سفارش

زمان تحویل هر مدل کاور بسته به فرایند تولید متفاوت بوده و در پوشه های مربوطه ذکر شده است.با توجه به حجم بالای سفارشات از مشتریان عزیز خواهشمندیم،سفارش خود را از قسمت پروفایل پیگیری کنند.

كيفيت كاورها

كاورهاي شهركاور از نظر جنس، كيفيت و قیمت متفاوت هستند تا سلايق و نيازهاي بيشتري را پوشش دهند و توضيحات مربوط به هر مدل كاور در پوشه مربوطه به صورت کامل ذکر شده و از آنجایی که به هیچ عنوان امکان کنسلی و مرجوعی وجود ندارد، حتما قبل از ثبت سفارش توضیحات را مطالعه فرماييد تا كاور مبلی كه براي شما كاربرد دارد را انتخاب كنيد.

فیکس شدن کاورها

فیت شدن کاورها ۵۰ درصد بستگی به فرم و شکل مبلمان دارد، به صورتی که هرچقدر مبلمان مکعبی و ساده‌تر و استاندارد باشند، کاور مبل بهتر روی مبل فیت می‌شود و در صورتی که مبلمان گودی و فرو‌ رفتگی و غیر استاندارد داشته باشند، کاور مبل کمتر فیت می‌شود و فقط به عنوان محافظ و مراقب مبل قابل استفاده می‌باشد و جنبه دکوراتیو نخواهد داشت و راه حلی برای این موضوع وجود ندارد.
۵۰ درصد باقی بستگی به انتخاب درست سایز کاور و نحوه نصب کاور دارد.
در صورتی که سایز تمامی قسمت‌های کاور کوچیک یا بزرگ باشد امکان تعویض سایز وجود دارد اما اگر فقط قسمتی از کاور بزرگ یا کوچک باشد باید شخصا یا با مراجعه به خیاط اصلاح شود. (در صورتی که مبلمان تهران باشند امکان اندازه گیری توسط نیروی شهرکاور با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب در محل برای مشتریان وجود دارد.)
اگر نحوه نصب کاور مشکل داشته باشد، در صورتی که مبلمان تهران باشند، امکان نصب در محل توسط نصاب حرفه‌ای شهرکاور برای مشتریان در نظر گرفته شده است. (با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب )
و در صورتی که مبلمان تهران نباشند،فیلم آموزشی نصب کاور انتخاب شده ارسال می‌شود تا طبق فیلم کاور توسط خود مشتری نصب شود.

نفوذ پذيري كاورها

از آنجایی كه پارچه هاي کاورمبل به صورت ذاتي ضد اب نيستند و با اسپري نانو ضدآب ميشوند و به مرور با شست و شو مواد نانو از بين ميرود و از عمر مفيد پارچه كم میکند،هيچ كدوم از كاور ها ضدآب و نانو نیستند و به هيچ عنوان مورد تاييد شهر كاور نمیباشند.
اما براي مشترياني كه نيازمند كاور مقاوم در برابر نفوذ مایعات به مبل هستند،كاورهاي سه لايه دكوراتيو و ترك سوپر برجسته موجود شده اند كه به دليل ضخامت خيلي بالايي كه نسبت به ساير كاور ها دارند،به صورت ذاتي در برابر نفوذ مایعات مقاوم هستند و زمان كافي براي جمع آوری مايعات داريد تا به مدل نفوذ نكند.

سايز بندي كاورهاي توليد شهركاور

كاورهاي مبلمان بسته به مدل مبل، قالب‌هاي آماده دارند و فقط از نظر سايز متفاوت هستند، كه در زمان ثبت سفارش بايد طبق راهنما، مبلمان خود را با متر اندازه‌گيري كنيد و سايز مناسب مبلمان خود را انتخاب كنيد.

توجه فرمایید كه سايز كاور متناسب با سايز مبلمان شما به صورت سفارشي دوخت مي‌شود، بنابراين مختص مبلمان شما خواهد بود و به هيچ عنوان امكان كنسلي و مرجوعي و یا تعويض رنگ وجود ندارد.
در صورتي كه بعد از دریافت کاور، با تاييد كارشناسان مربوطه مشخص شود كه سايز انتخابي كاورها متناسب با سايز مبلمان شما نباشد، امكان تعويض سايز براي مشتريان عزيز در نظر گرفته شده اما توجه فرماييد با تعويض سايز كاور، سايز تمامي قسمت‌هاي كاور تغيير خواهد كرد.
بنابراين فقط در صورتي كه تمامی قسمت‌هاي كاور بزرگ يا كوچيك باشند تعويض سايز مي‌تواند يه فيت شدن بهتر كاور منجر شود. در صورتي كه فقط قسمتي از كاور بزرگ يا كوچه باشد بايد شخصا يا با مراجعه به خياط اصلاح شود.

«در خصوص سايز كاورمبل‌های ترك حتما توضيحات مربوط به اين نوع كاورها را در پوشه مربوطه مطالعه فرمایید.»